+90 224 441 95 33

Hakkımızda

Merkezi ve yerel yönetimlerin öncelikli çözüm noktası konusunda birleştikleri; yapılaşma, yönetilebilir şehirler, afet gerçekleri ve bu konulardaki çözüm yöntemleri, firmamızın faaliyet konuları arasında yer alarak BELMAP’ in kuruluş amaçlarından biri olmuştur. 

Ülkemizde Şehirleşme, İmar ve Kentsel Dönüşüm konularında yasal kanun ve mevzuatları yakından takip ederek, İstanbul' dan Van'a, Kayseri' den Ankara' ya, Kahramanmaraş' tan Balıkesir' e kadar her ölçekte birçok proje deneyimi olan güçlü kadromuz ile ideal çözümler üretmek, danışmanlık ve mühendislik hizmetleri sunmak BELMAP’ in temel amacını oluşturmaktadır.

Gerçekleştirdiğimiz makro ve mikro ölçekteki farklı Kentsel Dönüşüm projelerinde kazandığımız deneyimin, bizi ve paydaşlarımızı kısa sürede sonuca götürdüğünü görmekteyiz.

BELMAP olarak, yürüttüğümüz tüm proje süreçlerinde, kendi teknolojik ürün ve yöntemlerimizi kullanmak bizi rakiplerimizin önüne geçirmekte ve başarımızı artırmaktadır.

Projelerimizde kullandığımız tüm uygulama ve yöntemler ulusal ve uluslararası standartları destekler nitelikte olup, ölçeklendirilebilir ve sonuç odaklı bir yapıya sahiptir.

On beş yıllık kurumsal deneyim ve birikimimizle, ülkemize katkı sağlamaktan gurur duymaktayız.

KURUCU
İbrahim VAROL